Buffon ka një mesazh për Cristiano Ronaldon

0
26

Gianluigi Buffon ka folur në konferencë për media para finales ndaj Real Madridit.

Gianluigi Buffon ka komentuar duelin e tij me Cristiano Ronaldon.

“Real Madrid ka një ndjenjë të mirë me finalet e fituara, ne me ato të humbura, por ekstremet preken mes vete”, deklaroi Buffon në konferencë për media.

“Cristiano dhe unë luajmë në pozita të ndryshme dhe nuk mund të jetë një duel mes nesh”, theksoi ai.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu