Brad Pitt është në lidhje me princeshën e Monakos?!

0
15
Loading...

Mediat rozë kanë shkruar së fundmi se aktori i njohur Brad Pitt është në një lidhje dashurie me princeshën e Monakos, Charlotte Casiraghi.

Thuhet se ata kanë rreth një muaj që shoqërohen me njëri-tjetrin dhe janë vërtetë të lumtur.Edhe pse nuk ka asgjë konkrete, ata janë parë së bashku në një muze arti në Los Angeles. Charlotte ka qenë një mbështetje e madhe e Brad Pittit gjatë kohës së divorcit me aktoren legjendare, Angelina Jolie.

Momentalisht, Pitt është duke xhiruar filmin e tij më të fundit i kategorisë triller i quajtur “Ad Astra”, ndërkohë që e kaluara e tij me Jolie po shuhet dalëngadalë, transmeton tch.

Pak javë më parë nisën aludimet se Angelina Jolie është në një lidhje me miliarderin dhe filantropin misterioz me të cilin mund të lidhë kurorë, ndërkohë që as Brad Pitt nuk mbetet pas. (b.an)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here