‘Bomba’ britanike çmend plazhin, bikini nuk ia mban gjoksin (FOTO)

0
22

Ajo ka qenë duke festuar ditëlindjen e saj në pushime në Barbados.

Dhe Chloe Khan u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u paraqit më seksi se kurrë në bikini, të mërkurën.

Modelja me gjoksin bombastik bëri që të gjithë ta shikonin atë, derisa kishte vënë gjoksin në duar, i cili dukej sikur do t’i ‘shpërthente’ nga bikini.

26 vjeçarja nuk la pa ekspozuar as të pasmet seksi.

1 e 6

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu