Big Mama rikthehet, por trupi i saj do t’ju habisë (GALERI)

0
27
Loading...

Të kthehesh pas një kohe të gjatë dhe të kesh kaq energji për të vazhduar rrugën e lënë në gjysmë na e mësoi Big Mama

Linjat e saj të reformuara u bënë subjekt i postimeve të Bigit, e me të cilat edhe e siguron një vend në media si shumica e kolegeve të saj, përcjell ORAinfo. /b.d

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here