“Bëjmë jetë ‘treshe’”, ja me kë e ndan krevatin bukuroshja superseksi e ‘Mis BumBum’…(FOTO)

0
28

‘Miss BumBum’ është një konkurs i përvitshëm në Brazil, ku kurorëzohet femra me të pasmet më seksi. Konkursi ka krijuar miliona fansa në botë.

Sivjet, një nga konkurrentet është edhe modelja Rangel Carlos.

E veçanta e kërcimtares 23-vjeçare është se për momentin është në një lidhje poliamore.

Ajo është e lidhur me një djalë dhe me një vajzë dhe të tre po risin një fëmijë.

“Është e mundur që të dashurohesh njëkohësisht me disa njerëz, pa tradhtuar ndokënd”,- thotë ajo.

1 e 12

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu