Befasi e madhe: Januzaj transferohet te gjiganti italian

0
16

Adnan Januzaj mund ta vazhdojë karrierën te skuadra e Romës.

Klubi italian ka shprehur interesim për mesfushorin kosovar.

Sipas “Dhnet.bet”, Manchester United nuk llogaritë më në Januzajn dhe ka vendosur ta largojë.

Kësisoj, Roma ka shprehur interes të kënaqshëm dhe pritet ta marrë gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat belge i kanë kushtuar rëndësi bashkimit të Januzajt me lojtarin belg, Radja Nainggolan.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu