BB9/ Musa bën deklaratën shokuese: Danieli ju ka…

0
24

Lupçe dhe Musa folën gjatë për lojën e tyre që i ka sjellë deri në këtë fazë të Big Brother-it, por edhe për situata dhe banorë të caktuar.

Musa vlerëson Danjelin, duke e cilësuar atë si inteligjent, teksa i referohet javës kur ai dhe Fotinia kanë qenë lider në shtëpi, por kjo gjë nuk i ka pëlqyer Lupçes.

“Javën që ai ka qenë lider i ka lëvizur të gjithë sipas dëshirës së tij. Ai i njihte banorët, pasi është inteligjent. Ju ka bërë çorape atë javë. Ju ka përdorur, edhe ty të ka përdorur”, thotë Musa.

“Ai i përdori të gjithë, por mua jo”, thotë Lupçe.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu