Apple në vitin 2018 do prezantojë tre iPhone të rinj

0
163
Loading...

Kanë nisur spekulimet për linjën e re të iPhonet.Sipas “KGI Securities”, Apple do të mbajë dizajnin aktual në të tre pajisjet e reja që do të prezantohen.

Dy modele do të kenë panele OLED, njëri prej të cilëve do të jetë i madhësisë së njëjtë me iPhone X 5.8-inç, dhe tjetri me ekran më të madh, 6.5-inç.

Mes këtyre dy pajisjeve do të jetë një tjetër me ekran 6.1-inç me ekran LCD. Ky telefon pritet të kushtojë 649 – 749 dollarë, përgatiti Koha. (b.an)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here