Ana seksi e kuzhinës, do i futeshit punës dhe ju? (FOTO)

0
36

Për shumicën e njerëzve, një pushim kafeje është një shans për t’u çlodhur dhe ndoshta edhe për të ngrënë diçka.

Por për këto motra binjake vallëzimi është mënyra më e mirë për të kaluar pushimin dhe për të pirë kafenë.

Balerinat Alina dhe Emilija Wellbrock, 24 vjeç janë fotografuar duke praktikuar lëvizjet e tyre në kuxhinë teksa ishin duke pushuar.

Në këtë set fotogafik ato demonstrojnë fleksibilitetin dhe teknikën e tyre… në shtëpi.

1 e 10

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu