Amber Rose shokon fansat: Tregon ‘zogun’ dhe … (FOTO+18)

0
17

mber Rose ka shokuar fansat e saj, duke postuar foton më erotike në Instagram.

Modelja 33-vjeçare ekspozon pjesën intime.

Fotoja ka bërë xhiron e rrjetit.

Të shumta janë komentet, sidomos për faktin se ajo nuk është e depiluar në zonën intime.

1 e 6

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu