Allegri largon yllin e Juventusit nga skuadra

0
21

Juventus ka vendosur për të ardhmen e Juan Cuadrados.

Gjiganti italian ka vendosur ta largojë anësorin kolumbian nga skuadra.

Sipas burimeve të “Calciomercato.com”, Juve ka vendosur lojtarin në treg, duke përcaktuar edhe çmimin e tij.

Skuadra që e dëshiron Cuadradon duhet të paguajë 30 deri në 35 milionë euro.

Për të të interesuara janë Arsenal dhe PSG.

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu