Aktorët e humorit “tallin” Bashën për foton me Trump (Foto)

0
33

Dy aktoret e njohur te portokallise, Erion Isai dhe Florjan Binaj, kane ironizuar foton e Lulzim Bashës me Presidentin e SHBA, Donald Trump. Aktori Erion Isai, i cili ndodhet në një tur në Amerikë, ka publikuar një foto me aktorin tjetër Florjan Binaj ku kanë imituar gjestin e Bashës dhe Trump gjatë takimit në Amerikë.

Duke ironizuar Bashen, Isai shkruan ne rrjetet sociale, “takim i jashtezakonshem me presidentin Donald Trump”

Kujtojmë që kreu i opozitës Lulzim Basha ndërpreu fushatën elektorale, për të udhëtuar drejt SHBA për një foto me Trump. Pas kthimit Basha urdheroi militantet e PD, per ta pritur ne Rinas, nderkohe qe në tubimet elektorale del me foto në dorë, duke u mburrur për arritjen e tij./javanews

1 e 3

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu