18 vjeç dhe 100% nudo: Atëherë kur kishte një bukuri natyrale (+18)

0
41
Loading...

Ishte një kohë kur atë e vlerësonin për bukurinë natyrale.

Bëhet fjalë për Katie Price.

Këto foto tregojnë se si ishte modelja në moshën 18-vjeçare.

Ishte viti 1996 dhe fotot nudo janë bërë në Majorka.

21 vite më vonë, Katie Price ka bërë të paktën tetë operacione në gjoks.

Sigurisht ka bërë edhe shumë ndërhyrje në pjesë të tjera të trupit.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here