+16/ Kap gruan me një spinner por… pamjet ishin ndryshe nga ç’mendonte

0
25

“Fidget spinner” janë trendi i momentit dhe mëndohet se shërbejnë për të reduktuar stresin. Por një burrë, teksa luante me fëmijët e tij, ka gjetur në sirtarin e bashkëshortes një të tillë.Si fillim mendoi se ishte spinner por në fakt funksioni nuk ishte i njëjtë.Ai ka shpërndarë foton duke bërë shaka, pasi ai ishte një vibrator në formën e një spinneri.

“Gjeta fidget spinner-in e gruas, të paktën a di ta përdorë në ndonjë mënyrë interesante?!”, ka shkruar ai bashkangjitur fotos. /The Sun/

Lini komentin tuaj

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu